Pololetní prázdniny
Dravci, sovy a člověk
Karneval
Dobře naladěné divadlo
Kambodža - putování k tajemné hoře
Dobře naladěné divadlo

Úvod > Základní škola > Školní družina > Drakiáda

Drakiáda

Na zahradě základní školy se opět setkali děti a jejich rodiče při báječné akci – drakiádě.

Děti si donesly své draky, rodiče a my, vychovatelky a asistentky, jsme jim je pomáhali vypouštět k nebi. Obloha se tak rázem stala rejem barev a dračích úsměvů. Hřiště potom ožilo pohybem, smíchem a hlaholem nadšených dětí. Všichni, malí i velcí, si tuto akci velmi užili, a to i přesto, že se objevilo i pár slziček. To když se neposední draci zničili nebo zamotali do větví stromů, a tím se jejich dovádění nadobro zastavilo. Nakonec si však kamarádi vypomohli a z hřiště odcházeli všichni řádně vyvětraní a spokojení.

I počasí nám vyšlo na jedničku, a i když se leckde objevil i mráček, vítr i sluníčko měly jasnou převahu, jako kdyby si chtěli užít zábavné odpoledne s námi.