Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3
Už jsem čtenář - knížka pro prvňáčka 4.
4 5
6 7
Výlet na hrad Okoř
8 9
Den matek v MŠ
10 11 12
13 14 15 16
Pozvánka k zápisu k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2024/25
17
Hasiči Mělník
18 19
20
Barevný týden 20.-24. 5. 2024
21
Exkurze na labskou vodní elektrárnu Hučák
Barevný týden 20.-24. 5. 2024
22
Barevný týden 20.-24. 5. 2024
23
Barevný týden 20.-24. 5. 2024
24
Barevný týden 20.-24. 5. 2024
25 26
27
Den dětí
28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Organizace školního roku

Organizace školního roku

  • Období školního vyučování ve školním roce 2023/2024 začne v pondělí 4. září 2023 v 7:50 hodin.
  • Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 1. února 2024.
  • Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 28. června 2024.
  • Podzimní prázdniny připadnou na čtvrtek 26. října a pátek 27. října 2023.
  • Vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 23. prosince 2023 a skončí v úterý 2. ledna 2024. Vyučování začne ve středu 3. ledna 2024.
  • Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 2. února 2024.
  • Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou podle sídla školy stanoveny takto: okres Mělník: pondělí 19. února  –  pátek 23. února 2024.
  • Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 28. března 2024.
  • Hlavní prázdniny budou trvat od pondělí 1. července do pátku 30. srpna 2024.
  • Období vyučování ve školním roce 2024/2025 začne v pondělí 2. září 2024.

Nový rozvrh hodin - platný od 4. září 2023

Pondělí 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1.   ČJ M PRV ČJ        
2.   ČJ M ČJ TV TV      
3.   ČJ M PRV AJ ČJ      
4.   M ČJ AJ      
5.   ČJ M AJ ČJ      
6.   M ČJ VV D M   PV AJ
7.   D AJ ČJ NJ M   VKOZ PV
8.   ČJ AJ CH VKOZ INF   CH D
9.   VKOZ VV AJ M PV   D AJ
Úterý 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1.   ČJ M ČJ TV TV      
2.   ČJ M ČJ PRV        
3.   AJ ČJ M ČJ      
4.   VV VV AJ M ČJ      
5.   M AJ ČJ VL ČJ      
6.   ČJ M VV AJ ČJ   TVh TVh
7.   AJ M NJ ČJ F   TVh TVh
8.   NJ ČJ D M VKOZ   TVh TVh
9.   ČJ NJ M AJ CH   TVh TVh
Středa 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1.   ČJ M PRV ČJ        
2.   ČJ M ČJ VV      
3.   ČJ M PRV ČJ HV      
4.   ČJ M ČJ VL HV      
5.   ČJ M AJ VL HV      
6.   F ČJ Z D   VKOZ INF
7.   VKOZ D M Z   INF VV
8.   Z PV ČJ M   TVd TVd
9.   D ČJ F Z   TVd TVd
Čtvrtek 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1.   ČJ M ČJ HV        
2.   ČJ M ČJ PRV        
3.   TV TV ČJ M VV      
4.   M ČJ TV TV      
5.   M ČJ TV TV      
6.   VKOZ F M HV   TVd TV
7.   M ČJ HV F   TVd TVd
8.   NJ ČJ AJ M VV   Z F
9.   M NJ CH ČJ M   F PVP-I
Pátek 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
1.   ČJ M VV        
2.   ČJ M ČJ HV        
3.   AJ ČJ M ČJ VV      
4.   ČJ INF M AJ ČJ      
5.   M INF ČJ VV      
6.   ČJ M AJ Z        
7.   ČJ M Z AJ        
8.   AJ M F HV      
9.   M ČJ HV Z      
Pravdová Hedrlínová Štrombachová Cedrychová Černichová Kurzová Tottová
Kurz Šmejkalová Orvošová Mestenhauser Hajná Orvoš Nechvátalová
Pravdová Hedrlínová Štrombachová Cedrychová
Kurz Šmejkalová Orvošová Mestenhauser
Černichová Hajná Kurzová Tottová Orvoš Nechvátalová